DZIĘKUJEMY ZA
WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Na podany adres e-mail dostaniesz od nas odpowiedź. Szerokiej drogi!

PROSIMY O WYPEŁNIENIE
FORMULARZA ZAMÓWIENIA

Po wysłaniu formularza otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną, z informacją o płatności oraz wysyłce.

Zamawiam TRZYMAK w wersji:

Haker
ilość:
cena: 120 zł
Klasyk
ilość:
cena: 200 zł
Modern
ilość:
cena: 200 zł
RAZEM 0zł
+ 20 zł przesyłki

Twoje dane:

Dodatkowe informacje:

Dane do wysyłki:

Dane do faktury:

  • nie potrzebuję
  • firma
  • osoba fizyczna
Uwaga.

Wypełniając i wysyłając powyższy formularz (w tym w wersji "desktop", jak i "mobile") wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych przez firmę WAKEUPTIME z siedzibą w Gdańsku właściciela marki FAJNA RAMA.

Dane z wypełnionego formularza będą służyć tylko i wyłącznie do zaadresowania wysyłki, faktury i ewentualnego kontaktu z Tobą w sprawie tylko tego zamówienia. Dane do wysyłki mogą być przekazane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do Ciebie (firmy kurierskie oraz poczta) w celu realizacji dostawy związanej tylko z tym zamówieniem.

Ta zgoda nie jest obowiązkowa, jednak jej brak powoduje, że nie możesz u nas złożyć zamówienia, ponieważ WAKEUPTIME nie może przetwarzać Twoich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem RODO wchodzącym 25 maja 2018 roku.

Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego w związku z zakupami jest Usługodawca Mateusz Hanus właściciel firmy WAKEUPTIME z Gdańska. W tym miejscu możesz zgłosić swoje pytania, uwagi oraz zastrzeżenia. W każdej chwili możesz poprosić o dostęp do swoich danych, o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w regulaminie w polityce prywatności. Aby to zrobić, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres info@fajnarama.pl Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne.

* pole obowiązkowe